Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
Awatar użytkownika
rydel
Formenciarz
Posty: 38
Rejestracja: 18 sie 2021, 10:38

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: rydel »

kamiluek pisze: 19 sie 2021, 20:19 Jeśli to nie tajemnica, pochwalicie się jaki % rabatu dostaliście ? Wiem, że cena katalogowa jest rozsądna i stąd % nie będzie spektakularny ale przyzwyczajony do okolicy 20% w BMW przeżyłem lekkie zdziwienie w przypadku ofert Cupry :D
Zamawiałem w środę 18.08. Dostałem 6K PLN rabatu, gwarancje niezmienności ceny (zwłaszcza, że odbiór mam na marzec :lol: ) i pierwszą wymianę oliwy gratis. Wszystko w ProMoto Katowice.
Awatar użytkownika
Joanna
Formenciarz
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2021, 12:31

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Joanna »

rydel pisze: 19 sie 2021, 07:44 VZ 310 zamówiony wczoraj (18.08.2021). Termin odbioru mam na marzec 2022 :D
Zamawiałam w lipcu... po Twoim poście opuściła mnie nadzieja, że będzie jeszcze w tym roku 😂

Zamówiłam 1.5 w dsg, standard w ciut bardziej wyposażonej wersji w kolorze graphen grey 🙃
Ostatnio zmieniony 20 sie 2021, 13:37 przez Joanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna
Formenciarz
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2021, 12:31

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Joanna »

kamiluek pisze: 19 sie 2021, 20:19 @Krzysio

Jestem na etapie ostatecznego podjęcia decyzji co do konfiguracji i klepnięcia zamówienia. Dwóch Dealerów na przestrzeni tygodnia poinformowało mnie już na wstępie o możliwości wzrostu ceny o około 2%. Był to Dealer Pro Moto w Katowicach i Dynamica w Myślenicach (Jawornik).

Jeśli to nie tajemnica, pochwalicie się jaki % rabatu dostaliście ? Wiem, że cena katalogowa jest rozsądna i stąd % nie będzie spektakularny ale przyzwyczajony do okolicy 20% w BMW przeżyłem lekkie zdziwienie w przypadku ofert Cupry :D
Też byłam zaskoczona rzucanym na przywitanie "cupra nie ma rabatów" 😂. Finalnie po kontakcie z kilkoma salonami udało się uzyskać ok 5% rabatu + bonusy.
Awatar użytkownika
rydel
Formenciarz
Posty: 38
Rejestracja: 18 sie 2021, 10:38

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: rydel »

Wszystkie salony Cupry, z którymi się kontaktowałem przed złożeniem zamówienia od razu informowały mnie o 6 - 8 miesięcznym oczekiwaniu na realizację.
Michal
Formenciarz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sie 2021, 08:47
Been thanked: 1 time

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Michal »

Ja dostałem 5k rabatu, dywaniki gumowe (gdy się pojawią), dywanik bagażnika i pakiet przeglądów na 5 lat.


Mój zamówiony w maju powinien być wrzesień / październik według zapewnień dealera.

2.0 190, desire red, comfort, xl, ambiente, el klapa, dcc, koło, pre-crash, dodatkowe poduchy
chyba o niczym nie zapomniałem

szkoda że nie można mieć niebieskiego wnętrza bez pełnej skóry
w 1 egzemplarzu, który oglądałem, 12k przebiegu skóra na siedzisku już była mocno zmęczona
Awatar użytkownika
Joanna
Formenciarz
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2021, 12:31

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Joanna »

Michal pisze: 20 sie 2021, 14:32 Ja dostałem 5k rabatu, dywaniki gumowe (gdy się pojawią), dywanik bagażnika i pakiet przeglądów na 5 lat.


Mój zamówiony w maju powinien być wrzesień / październik według zapewnień dealera.

2.0 190, desire red, comfort, xl, ambiente, el klapa, dcc, koło, pre-crash, dodatkowe poduchy
chyba o niczym nie zapomniałem

szkoda że nie można mieć niebieskiego wnętrza bez pełnej skóry
w 1 egzemplarzu, który oglądałem, 12k przebiegu skóra na siedzisku już była mocno zmęczona
Ta zmęczona skóra była w niebieskim kolorze?
kamiluek
Forek
Posty: 8
Rejestracja: 15 sie 2021, 00:27

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: kamiluek »

Joanna pisze: 20 sie 2021, 15:03 Ta zmęczona skóra była w niebieskim kolorze?
Myślę, że kolor nie ma znaczenia. Taka specyfika Nappy prawie bez przeszyć + kiepskiego wypełnienia, niestety. Szkoda że nie ma Alcantary dostępnej.
Jaro Anti
Formenciarz
Posty: 35
Rejestracja: 11 sie 2021, 17:57

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Jaro Anti »

Mówcie co chcecie o tej skórze ale w bluemat wygląda obłędnie i żaden super materiał się nie umywa :D :D ;) https://www.cupraofficial.pl/content/da ... -seats.jpg
Michal
Formenciarz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sie 2021, 08:47
Been thanked: 1 time

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Michal »

Jaro Anti pisze: 20 sie 2021, 16:53 Mówcie co chcecie o tej skórze ale w bluemat wygląda obłędnie i żaden super materiał się nie umywa :D :D ;) https://www.cupraofficial.pl/content/da ... -seats.jpg
Kolor jest super ale szkoda ze środkowej części foteli nie można mieć w welurze albo jeszcze lepiej, alkantarze.

Rowniez nie zrozumiałe jest dla mnie, czemu nie można mieć niebieskiej tapicerki w połączeniu z czerwonym lakierem auta.

Matrixow też nie ma. Tego brakuje mi bardziej.
Awatar użytkownika
Werciakowata
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2021, 16:23

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Werciakowata »

Formentor VZ 310KM 2.0, zamówiony 12.01.2021, w Polsce (Poznaniu był 26.03, potem przeprawa przez Polskę (do Białegostoku) i papierologia) Finalnie odebrany 09.04.2021 w Biacomex. :)
Cupra Formentor VZ, 310KM, 2.0.
Warszawa
ODPOWIEDZ