Kluczyk keyless nie działa

Cygan8686
Formenciarz
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2024, 13:56
Lokalizacja: Wroclaw
Been thanked: 1 time

Kluczyk keyless nie działa

Post autor: Cygan8686 »

Kupujac formentora miałem 2 kluczyki działające. Po wypadzie do rodzinki siedziałem u nich trzymając go w tylnej kieszeni. Siedząc na kluczyku, po wrocie do auta nie mogłem go otworzyć tylko awaryjnie grotem. Odpalilem go wkladajac pilota w miejsce awaryjnego odpalania i wróciłem do domu. Pierwsze co to wymieniłem w nim baterie na nową. Zaczął działać. A dokladniej raz działał raz nie działał. Wiec schowałem go jako zapasowy a wziąłem drugi który działał cały czas poprawnie. Aż do ostatniej niedzieli ponieważ go zgubiłem ☹️. Więc musialem wyciągnąć kluczyk który raz działał, a raz nie działał. Co sie okazało że nie działa już w ogóle.
Próbowałem wymieniać baterie juz kilka
Próbowałem zrobić procedurę synchronizacji kluczyka:
Screenshot_20240725_081925_Gallery.jpg
Screenshot_20240725_081925_Gallery.jpg (155.76 KiB) Przejrzano 213 razy
Odłączałem akumulator
Nic te działania nie pomogły.
Blad jaki udalo mi znalesc to B104C29
Pilot cały czas swieci na czerwono, ale bardzo bardzo delikatnie. Po nacisnieciu otwierania auta i bagaznika delikanie mocniej zaczyna święcić. A gdy klikam na zamykanie to nie reaguje.
Czy ktoś ma jakiś tutorial do rozebrania kluczyka żeby dostac się do płytki?
Czy ma ktoś jakiś pomysł co do takiej sytuacji, czy trzeba uderzać do magików od immo?
Vz_310
Cygan8686
Formenciarz
Posty: 22
Rejestracja: 09 kwie 2024, 13:56
Lokalizacja: Wroclaw
Been thanked: 1 time

Re: Kluczyk keyless nie działa

Post autor: Cygan8686 »

Jak się okazało klucz był zalany przez poprzedniego właściciela i nie da rady go już naprawić.
Vz_310
ODPOWIEDZ