Aktualizacje

MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

Ci co mieli 16xx musza do serwisu bo aktualizacja objęte są tez
Inne sterowniki. Pozostali maja dostać OTA. I tez w 2 etapach do 1890 i potem 1896. Z tym ze ten pierwszy etap ma się nazywać A860.

Pewnie nie dają wszystkim od razu bo tam jest do ściągnięcia kilka GB danych.

U mnie ładnie działa - jak na razie ani razu SOS, obraz z kamery cofania jest zawsze, dźwięk z CarPlay tez zawsze. Raz na 20 uruchomień wyświetlacz gubi ustawienia wyglądu kokpitu ( wcześniej okolo 50% przypadków )

Jest tylko kłopot z głównym użytkownikiem . Wylogowano i nie pozwala zalogować ponownie - czyli nie działa usług online ( ani radio internetowe ). Napisałem do infolinii i czekam co oni na to. Ustawienia usera czytają się poprawnie, globusik biały ale ustawić głównego użytkownika nie da rady.
VZ 310
Maciej
flormen
Forek
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2022, 13:49

Re: Aktualizacje

Post autor: flormen »

Mnie aktualizowali 23., wszystko chodzi prócz klapy na nogę, nagle przestała działać, mniej ikonek na plus, wyłączanie start-stop, jak było (przytrzymujesz przycisk i się pojawia 3 kafelki w tym start stop) można wyzerować licznik danych, jak się wejdzie w info o podróży, inne kafelki do oświetlenia ambient, lane asist nie zapodasz już jako główna kafelkę, ale szybko się wyłącza, może zapodam jak to działa na YouTube, bo mam kanał.
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

klapa powinna działac - po aktualizacji ta opcje mialem wylaczona w menu
a glowny user nadal nie działa ...

to jeszcze dopytam - tylko u mnie tak jest ze:
- i mnie zniknęła ikonka sklepu ( ale może nie pojawi jak będzie dostępny glowny użytkownik)
-w menu gdzie nie ustawia lacznosc zniknęła tez linia z planami danych - mam tylko "zintegrowana transmisja ... psim" i nic więcej, a była jeszcze linia : Pakiety danych
VZ 310
Maciej
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

flormen pisze: 28 cze 2022, 10:19 Mnie aktualizowali 23., wszystko chodzi prócz klapy na nogę, nagle przestała działać, mniej ikonek na plus, wyłączanie start-stop, jak było (przytrzymujesz przycisk i się pojawia 3 kafelki w tym start stop) można wyzerować licznik danych, jak się wejdzie w info o podróży, inne kafelki do oświetlenia ambient, lane asist nie zapodasz już jako główna kafelkę, ale szybko się wyłącza, może zapodam jak to działa na YouTube, bo mam kanał.
To jeszcze zapytam - jak odebrałeś auto to miałeś wykasowane swoje ustawienia ?

Maciej
VZ 310
Maciej
Waldek
Formenciarz
Posty: 62
Rejestracja: 12 mar 2022, 13:48

Re: Aktualizacje

Post autor: Waldek »

U mnie dzis sciagnela się aktualizacja 3.5gb ale nie widze żadnych zmian, wersja softu pozostała jak wczesniej. W trakcie jazdy wyskoczył mi jakis komunikat chyba, że będzie w 2 paczkach danych (jutro następna?) i może wtedy zobaczę różnicę bo obecnie działanie tego softu to totalna kpina.
Awatar użytkownika
Kaudii
Formenciarz
Posty: 48
Rejestracja: 09 sie 2021, 11:08
Lokalizacja: Pomorskie
Silnik: 1.5 TSI 150
Been thanked: 2 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Kaudii »

Witam

Czy ktoś otrzymał już trzeci pakiet aktualizacyjny OTA do pełnej wersji 1896, bo ja póki ci jestem po dwóch od ponad miesiąca i nadal oznaczenie softu to A896. ?
flormen
Forek
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2022, 13:49

Re: Aktualizacje

Post autor: flormen »

MacGul pisze: 01 lip 2022, 20:57
flormen pisze: 28 cze 2022, 10:19 Mnie aktualizowali 23., wszystko chodzi prócz klapy na nogę, nagle przestała działać, mniej ikonek na plus, wyłączanie start-stop, jak było (przytrzymujesz przycisk i się pojawia 3 kafelki w tym start stop) można wyzerować licznik danych, jak się wejdzie w info o podróży, inne kafelki do oświetlenia ambient, lane asist nie zapodasz już jako główna kafelkę, ale szybko się wyłącza, może zapodam jak to działa na YouTube, bo mam kanał.
To jeszcze zapytam - jak odebrałeś auto to miałeś wykasowane swoje ustawienia ?

Maciej
nie ,fotel itp po staremu, chyba tylko wyzerowali spalanie
flormen
Forek
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2022, 13:49

Re: Aktualizacje

Post autor: flormen »

u mnie jak klapa na noge po akt nie działała tak dalej lipa, na serwisie też nie wie mechanik co jest ,muszę jeszcze raz sie umawiać masakra
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

Po aktualizacji, trzeba ponownie w menu włączyć - po aktualizacja powoduje wyłącza przełącznik. Tez tak miałem.
VZ 310
Maciej
siwus8080
Forek
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2022, 01:17

Re: Aktualizacje

Post autor: siwus8080 »

Dostał już ktoś aktualizację do 1889?
ODPOWIEDZ