Zabezpieczenie canLock a gwarancja

Stadzior
Formenciarz
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2021, 15:07

Zabezpieczenie canLock a gwarancja

Post autor: Stadzior »

Cześć,
jako, że nie mieszkam na zamkniętym osiedlu ani nie będę trzymał samochodu w jakoś super, hiper zabezpieczonej lokalizacji mocno zastanawiam się nad dołożeniem tego urządzenia:
https://zabezpiecz-auto.pl/urzadzenia/canlock-comfort/
Producent zapewnia, że nie ingeruje w instalację samochodu, nie przecina kabli itp. itd. oraz, że bez problemu robią te zabezpieczenia, również w niektórych zaprzyjaźnionych salonach. Mimo wszystko zapytałem w swoim salonie (Autorud Cupra Kielce) czy gwarancja zostanie w jakichś sposób naruszona oraz odpowiedź była taka jakiej można było się domyślać:

"Zgodnie z gwarancją jedynych napraw, czy zmian w samochodzie można dokonywać w ASO (odpowiedź serwisu), aby nie naruszyć gwarancji danych elementów."

Czy może ktoś z was zabezpieczał auto tym systemem? Mieliście jakieś problemy z gwarancją? Jak myślicie warto uwierzyć producentowi i mimo wszystko zaryzykować?

Z góry dzięki za każde Info.
Waldek
Formenciarz
Posty: 62
Rejestracja: 12 mar 2022, 13:48

Re: Zabezpieczenie canLock a gwarancja

Post autor: Waldek »

Tracisz gwarancje na wymieniony element. Jeżeli dojdzie do awarii to serwis musi udowodnic ze spowodowała ją wymieniona przez Ciebie część.
Stadzior
Formenciarz
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2021, 15:07

Re: Zabezpieczenie canLock a gwarancja

Post autor: Stadzior »

A ktoś na forum wgl. zabezpieczał dodatkowo swoją cupre? Jak widzę na allegro reflektory do formentorów a w nazwie użytkownika sprzedającego coś w stylu "borysnapierdala" to aż mi się nóż w kieszeni otwiera :evil:
Waldek
Formenciarz
Posty: 62
Rejestracja: 12 mar 2022, 13:48

Re: Zabezpieczenie canLock a gwarancja

Post autor: Waldek »

Najlepsze zabezpieczenie to DOBRE AC z GAP. Ja dodadtkowo w domu trzymam kluczyku w klatce farradaya zeby mi z garażu hurtowo aut nie podprowadzili.
ODPOWIEDZ