Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
Awatar użytkownika
Oskar
Formenciarz
Posty: 42
Rejestracja: 16 gru 2022, 08:50

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Oskar »

1,5 robia szybciej bo tez zamawialem. do produkcji wszedl po 4 miesiacach od zamowienia. do 2.0 dorzucilem kamery 360 ale nic to jeszcze nie przyspieszylo.
wojciech
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 15 gru 2022, 15:12

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: wojciech »

Oskar pisze: 25 sty 2023, 14:38 1,5 robia szybciej bo tez zamawialem. do produkcji wszedl po 4 miesiacach od zamowienia. do 2.0 dorzucilem kamery 360 ale nic to jeszcze nie przyspieszylo.
no i super 1.5 wyjedziesz w kwietniu, liczę że wyjadę przed Tobą mam zamówiony w czerwcu :D
Kris2020
Formenciarz
Posty: 19
Rejestracja: 04 lis 2022, 21:04

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Kris2020 »

Witam, dzisiaj dostałem wiadomość o zatwierdzonym terminie produkcji auta w 7 tygodniu roku, czyli za jakieś 3 tygodnie, może w końcu się coś ruszyło
wojciech
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 15 gru 2022, 15:12

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: wojciech »

Kris2020 pisze: 26 sty 2023, 14:34 Witam, dzisiaj dostałem wiadomość o zatwierdzonym terminie produkcji auta w 7 tygodniu roku, czyli za jakieś 3 tygodnie, może w końcu się coś ruszyło
Bardzo długi okres, a w produkcji jeszcze może być hoho, oby nie.
ja zamawiałem w czerwcu 1.5 +comfort, kubełki i 19" do prod wszedł w pażdzierniku, choć dalej tam stoi dziś dostałem info że za 1,5 mca powinien być, zobaczymy ???
diler dostał dziś samochody które do prod weszły we wrześniu, ale tu nie ma reguły.
Kris2020
Formenciarz
Posty: 19
Rejestracja: 04 lis 2022, 21:04

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Kris2020 »

Diler powiedział że powinien się produkować około tygodnia czyli w marcu będzie w PL a jaki 1.5 zamawiales manual czy automat. Ja też brałem kubełki Comfort i beats audio
Wu_M
Forek
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2023, 19:14

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Wu_M »

Kris2020 pisze: 26 sty 2023, 17:05 Diler powiedział że powinien się produkować około tygodnia czyli w marcu będzie w PL a jaki 1.5 zamawiales manual czy automat. Ja też brałem kubełki Comfort i beats audio
Niestety każdy diler mówi to samo... ja też usłyszałem zarówno przed zakupem, że produkcja trwa około tygodnia, następnie usłyszałem to samo jak wjechało auto w listopadzie na produkcję... mam dziś końcówkę stycznia, a samochód wciąż ma status "w produkcji". I niestety ale zamawiałem wersję taka jak Twoja, czyli 1,5 +comfort +kubełki... trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość :) ale trzymam kciuki, że może w Twoim przypadku będzie inaczej, a tym samym, że coś się ruszy z zaległymi produkcjami :)
Kris2020
Formenciarz
Posty: 19
Rejestracja: 04 lis 2022, 21:04

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Kris2020 »

Wu_M pisze: 26 sty 2023, 18:48
Kris2020 pisze: 26 sty 2023, 17:05 Diler powiedział że powinien się produkować około tygodnia czyli w marcu będzie w PL a jaki 1.5 zamawiales manual czy automat. Ja też brałem kubełki Comfort i beats audio
Niestety każdy diler mówi to samo... ja też usłyszałem zarówno przed zakupem, że produkcja trwa około tygodnia, następnie usłyszałem to samo jak wjechało auto w listopadzie na produkcję... mam dziś końcówkę stycznia, a samochód wciąż ma status "w produkcji". I niestety ale zamawiałem wersję taka jak Twoja, czyli 1,5 +comfort +kubełki... trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość :) ale trzymam kciuki, że może w Twoim przypadku będzie inaczej, a tym samym, że coś się ruszy z zaległymi produkcjami :)
Dzięki, dam znać jak autko wyprodukują
Awatar użytkownika
Oskar
Formenciarz
Posty: 42
Rejestracja: 16 gru 2022, 08:50

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Oskar »

Dzisiaj sie dowiedziałem ze fabryka zatwierdza auta na 9 tydzień roku wiec jeśli nikt nie dostał info tzn ze najprędzej w kwietniu wejdzie na taśmę produkcyjna :?
wojciech
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 15 gru 2022, 15:12

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: wojciech »

Oskar pisze: 30 sty 2023, 13:18 Dzisiaj sie dowiedziałem ze fabryka zatwierdza auta na 9 tydzień roku wiec jeśli nikt nie dostał info tzn ze najprędzej w kwietniu wejdzie na taśmę produkcyjna :?
piszesz o wersji 2.0 190 km ?
Awatar użytkownika
Oskar
Formenciarz
Posty: 42
Rejestracja: 16 gru 2022, 08:50

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Oskar »

tak ale to chyba wszystkich dotyczy
ODPOWIEDZ