Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
Awatar użytkownika
Oskar
Formenciarz
Posty: 42
Rejestracja: 16 gru 2022, 08:50

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Oskar »

darforstop pisze: 07 cze 2023, 00:03
Oskar pisze: 06 cze 2023, 09:44 Darforstop, ja odbieram w przyszłym tyg a Ty jak tam?
Dzisiaj odebrałem papiery do rejestracji. Samochód ma być gotowy do wydania na piątek ale ten dzień mam zajęty i umówimy jestem na odbiór na poniedziałek.Wyslalem do salonu opony całoroczne ,letnie zapakują może za "parę groszy"sprzedam Jutro mają kłaść ceramikę na lakier.
odebrales?
Neira
Formenciarz
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2023, 21:39

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Neira »

Wyglada na to ze najpierw szybciutko szły 150, teraz z kolei przyszedł czas na 190... czyli silnik. :)

No i kolor... na pewno ma znaczenie! :D
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Pytałem w salonie w Opolu jaki status mojego zamówienia to nadal nie ma przybliżonego terminu, dopiero terminy dostają zamówienia ze stycznia.
Neira
Formenciarz
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2023, 21:39

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Neira »

Spokojnie. Doczekasz się na pewno 😊

Ja dziś dostałam informację że do końca tygodnia mój samochód powinien zostać dostarczony do salonu :)
RyBoL
Formenciarz
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2023, 20:31

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: RyBoL »

Neira pisze: 19 cze 2023, 17:46 Spokojnie. Doczekasz się na pewno 😊

Ja dziś dostałam informację że do końca tygodnia mój samochód powinien zostać dostarczony do salonu :)
Orientujesz się czy Twój samochód jedzie pociągiem? 😀 Ja czekam na Leona i wyjechał z fabryki pod koniec maja i póki co nie dojechał także zastanawiam się czy to może być ta sama dostawa 😀
Cupra Leon HB 300KM Graphene Grey
Instagram: @cupra_rybka
Neira
Formenciarz
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2023, 21:39

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Neira »

RyBoL pisze: 20 cze 2023, 00:42
Neira pisze: 19 cze 2023, 17:46 Spokojnie. Doczekasz się na pewno 😊

Ja dziś dostałam informację że do końca tygodnia mój samochód powinien zostać dostarczony do salonu :)
Orientujesz się czy Twój samochód jedzie pociągiem? 😀 Ja czekam na Leona i wyjechał z fabryki pod koniec maja i póki co nie dojechał także zastanawiam się czy to może być ta sama dostawa 😀
Szczerze mowiąc nie mam pojecia... Ale z dostępnych mi informacji termin produkcji miałam w połowie czerwca, a teraz już jest w transporcie, więc - skoro pociagi jadą tak okrężnie ;-) - to moze jednak w moim przypadku jest to TIR.

Swoją drogą strasznie długo trwa ten transport pociągiem... Przecież to nie jedzie gdzieś do Chin czy Korei, tylko przez UE.
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Martwi mnie tylko to, że w lipcu i sierpniu fabryka ma być zamknięta więc nie wiem jak się mają wyrobić z moim zamówieniem z lutego skoro nie mam nawet terminu produkcji .. pewnie dostanę samochód dopiero późną jesienią
bbartek
Forek
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2023, 12:54

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: bbartek »

Chapmann pisze: 21 cze 2023, 18:48 Martwi mnie tylko to, że w lipcu i sierpniu fabryka ma być zamknięta więc nie wiem jak się mają wyrobić z moim zamówieniem z lutego skoro nie mam nawet terminu produkcji .. pewnie dostanę samochód dopiero późną jesienią
Dziś rozmawiałem z "Koordynatorką zamówienia" i pytałem czy jest jakaś przerwa wakacyjna w fabryce - powiedziała że nie ma nic takiego. I na dziś są potwierdzone terminy produkcji do 28 tygodnia (czyli do 16.07)
Paleus
Formenciarz
Posty: 44
Rejestracja: 04 sty 2023, 18:27

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Paleus »

Ktoś odbierał ostatnio 2.0? Ile czasu czekaliście na wydanie samochodu od momentu otrzymania papierów do rejestracji? I drugie pytanie, dostaliście auto z pokrywa silnika czy bez?
artixsan
Formenciarz
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2023, 13:40

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: artixsan »

Hurra!
Dziś dostałem info, że auto zostało wyprodukowane i za około 3-4 tygodnie powinno być w Polsce:).
Auto zamawiałem 20.01.2023. :)
1.5 DSG
ODPOWIEDZ