Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Cały czas dają 4% czyli pewnie wyszłoby 150k około.
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

siemanko pisze: 12 lip 2023, 14:34 Cały czas dają 4% czyli pewnie wyszłoby 150k około.
W lutym mi dali 2% i mówili, że to maksymalny upust więc 4% to raczej bajka u mnie.
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Jakoś źle trafiłeś, ale z doświadczenia wiem (nie pierwsze auto w salonie kupowałem) że trzeba u kilku dealerów pytać i mówić dealerowi A że u dealera B masz taką ofertę to ten A będzie chciał przebić B. Konkurencja :)
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

siemanko pisze: 12 lip 2023, 14:52 Jakoś źle trafiłeś, ale z doświadczenia wiem (nie pierwsze auto w salonie kupowałem) że trzeba u kilku dealerów pytać i mówić dealerowi A że u dealera B masz taką ofertę to ten A będzie chciał przebić B. Konkurencja :)
Mam jednego w mieście i to obok domu więc z oszczędności czasu brałem tutaj. Opinie mają dobre, ale już nie będą mieli bo im popsuję :)
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

W sumie jeszcze nigdy nie kupiłem samochodu w swoim mieście, a prawie każdy salon jest.
Ja wychodzę z założenia że samochód to nie bułki, więc te kilkaset km można pojechać jeśli dają lepsze warunki.
jordan512
Formenciarz
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2023, 08:29

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: jordan512 »

Jak kupujecie u oficjalnego dealera cupry i sprobujecie kupic u innego oficjalnego dealera to ten drugi jak sie dowie to wam moze nie sprzedac, no przynajmniej ja tak mialem.

A co do tematu. Zamowilem auto 18 stycznia, koncowka stycznia zaplata zaliczki. Auto wyprodukowane na poczatku lipca i odbior mam miec w ciagu kolejnych 2 tygodni - no zobaczymy w kazdym razie ile trwa import.
190/comfort+/kamery itp.
Random
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2023, 16:15

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Random »

siemanko pisze: 12 lip 2023, 12:14 Tak więc, mogę zmienić konfigurację, trochę szkoda mi tych 4547zł, wolałem dołożyć do felg, dachu, czy klapy, a ekran to ekran, pytanie czy ten 10cali ma faktycznie 10cali, bo mam ipada który ma 10,2 cala i wygląda ma sporo większy od tego w cuprze.
Wow, dodatkowe 2 cale w cenie 65-calowego telewizora. Brzmi jak okazja roku :D
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Na stanie mają auto z Cooper+ za 7k więcej od ręki. Niby niewiele ale żona marudzi i woli czekać nie wiadomo ile...

No i faktycznie dają 4 procent upustu teraz.
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Za tyle czekania dopłacać masz jeszcze 7k? Prędzej zmieniłbym salon lub znaczek
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

7k więcej ale w racie to 100zl. W tym pakiet Cooper+ i kamery 360 więc dobry deal. W poniedziałek pójdę zobaczyć.
ODPOWIEDZ