Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
Kryniu
Formenciarz
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2023, 16:00

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Kryniu »

Chapmann pisze: 14 lip 2023, 12:33 Ale jak wytłumaczysz to że ludzie zamawiają kilka miesięcy po mnie i chwalą się odbiorem auta a ja po prawie pół roku nie mam nawet terminu? Dziwne praktyki.
Jaki kolor kolega zamawiał ?
2.0 190km. DCC. XL Navi. EL Klapa. Magnatec. Matrx
Carlitos
Formenciarz
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2023, 01:32

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Carlitos »

Kryniu pisze: 16 lip 2023, 09:28
Chapmann pisze: 14 lip 2023, 12:33 Ale jak wytłumaczysz to że ludzie zamawiają kilka miesięcy po mnie i chwalą się odbiorem auta a ja po prawie pół roku nie mam nawet terminu? Dziwne praktyki.
Jaki kolor kolega zamawiał ?
Czarny. Jest kilka postów wcześniej ;)
Może dealer dał ciała w tym przypadku. Wyjątkowo pechowy kolega. Obecnie zamówienia schodzą szybciej z tego co obserwuję. W najbliższym tygodniu będę miał info co z moim to dam znać.
190, graphene grey, kamery 360, el. klapa, beats, ładowarka, matrix. Zamowiony koniec czerwca.
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Tak, Midnight Black. Wygląda na to, że magnetic tech najszybciej robią ale jednak wybrałem czarny bo na żywo lepiej mi pasował.
Kryniu
Formenciarz
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2023, 16:00

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Kryniu »

Chapmann pisze: 16 lip 2023, 11:02 Tak, Midnight Black. Wygląda na to, że magnetic tech najszybciej robią ale jednak wybrałem czarny bo na żywo lepiej mi pasował.
No ja zamówiłem Magnetic Tech i jak widzę to te kolory robią najszybciej. Może muszą zebrać jakąś ilość danego koloru aby lakiernia zmieniła kolor produkcji.
2.0 190km. DCC. XL Navi. EL Klapa. Magnatec. Matrx
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Ciekawe ile będą zbierać bo pół roku już czekam
Random
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2023, 16:15

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Random »

Sprawdzałeś na otomoto dostępne auta? Jest teraz jakiś wysyp. Jak patrzyłem 2 miesiące temu na etapie swojego zamówienia, to nie było wielkiego wyboru. Szczególnie dla mnie, bo chciałem mieć z elektrycznym hakiem. Teraz nawet z hakiem można znaleźć bez problemu. Coś się musiało ruszyć z produkcją, albo nagle popyt siadł i ludzie zaczęli rezygnować.
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Nie chcę z OtoMoto bo biorę auto na kredyt.
Random
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2023, 16:15

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Random »

Przecież to niemal wyłącznie ogłoszenia dealerów. Sami cię będą zachęcać do kredytu. Jedyny potencjalny problem jest taki, że znajdziesz auto na drugim końcu Polski. Ale najpierw warto sprawdzić co i gdzie jest. Może znajdziesz coś rzut beretem od siebie.
Awatar użytkownika
Fermentor
Formenciarz
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2023, 19:35
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Fermentor »

Witam Szanowne Grono Klubowiczów. :)
Kilka dni temu odebrałem swojego Forka 2.0 190KM DSG 4Drive i efekt banana jeszcze się utrzymuje. I oby tak zostało jak najdłużej... ;)
U mnie czas oczekiwania 5,5 miesiąca.
___
2.0 190KM DSG 4Drive
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Fermentor pisze: 16 lip 2023, 20:04 Witam Szanowne Grono Klubowiczów. :)
Kilka dni temu odebrałem swojego Forka 2.0 190KM DSG 4Drive i efekt banana jeszcze się utrzymuje. I oby tak zostało jak najdłużej... ;)
U mnie czas oczekiwania 5,5 miesiąca.
Cześć, a jaki masz ekran infotaiment? 10cali może? Zmierzyłbyś linijką czy on ma faktycznie 10 cali bo zastanawiam sie czy nie zmienić jeszcze konfiguracji na ten 12 calowy bo rozmawiałem z dealerem i jest jeszcze mozliwość. Mam wrazenie ze ten 10 cali jest jakiś mniejszy np w porównaniu z ipadem który ma 10.2cala i wydaje sie ogromny
ODPOWIEDZ