Rabat na Formentora

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
alfiorz
Formenciarz VZ5
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times

Re: Rabat na Formentora

Post autor: alfiorz »

alfiorz pisze: 19 wrz 2023, 11:43
Maksiu pisze: 19 wrz 2023, 09:21
alfiorz pisze: 18 wrz 2023, 23:29
Wrocław to jakieś nieporozumienie. Jak pytałem o rabat otrzymałem informację, że nie dają, ale mają gwarancję ceny. Gdyby nie to, że potrzebowaliśmy z żoną kosztów dla firmy odpuściłbym i kupił auto gdzie indziej. Może i nie brałem topowego VZ tylko 1,5 DSG (w moim mniemaniu dobrze doposażone), ale bez kitu po takiej odpowiedzi poczułem się, jakbym to ja miał coś od nich wyłudzić :D

Zobaczymy jak z ASO i czy nie będzie trzeba umawiać się do Lubina na przeglądy. Swoją drogą Was może próbował VW w Świdnicy?
Z ASO w Świdnicy mam opinię (taką sobie) z serwisowania aut służbowych w firmie gdzie pracuję. Nie do końca to wina serwisu, ale nowe diesle VW w bus-ach serwisowanych w cyklu oleju long life, wg zaleceń producenta pierdolą się jak Sasha Grey. Usterek dużo, obsuwy z terminami, braki części itd. Rekordzista do 100tys.km - 2 x wymiana głowicy i raz turbina....
Jeśli zaś chodzi o obsługę Forka - to i tak mam zamiar jeździć do Lubina. Jeżeli Wrocław miał mnie w nosie w momencie, kiedy chciałem u nich wydać kupę hajsu, to przy serwisie i rozwiązywaniu potencjalnych problemów będzie tylko gorzej.
aitwar
Forek

Re: Rabat na Formentora

Post autor: aitwar »

W moim przypadku dla 2.0 TSI o wartości ~193000 (leasing klasyczny, 2 lata, 25% wkładu własnego) otrzymałem 4% rabat (Bydgoszcz). Czekam na kontrofertę z Łodzi i spróbuję jeszcze coś ugrać.

Edit: Identyczna oferta z Łodzi. Czas coś podziałać. :mrgreen:
ODPOWIEDZ