Przednia szyba + wycieraczki

MisterBolt
Formenciarz
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2023, 08:21
Has thanked: 1 time

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: MisterBolt »

Próbowałem z IPA 25% już szybę i stare wycieraczki to nie pomogło, płyn jest fabryczny jeszcze :D
2023 VZ 310KM
Awatar użytkownika
Krzysztof
Formenciarz
Posty: 97
Rejestracja: 10 sie 2021, 14:49
Been thanked: 1 time

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: Krzysztof »

U mnie tak było przez pierwszy miesiąc od nałożenia tzw. niewidzialnej wycieraczki. Fajna rzecz w deszczu na autostradzie, ale przy lekkim deszczu nie bardzo. Nie masz czegoś takiego?
MisterBolt
Formenciarz
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2023, 08:21
Has thanked: 1 time

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: MisterBolt »

Nic właśnie nie miałem nakładane, ale jak się zmoczy szybę to widzę takie pionowe ślady od góry do dołu jakby coś było na niej
2023 VZ 310KM
Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 77
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38
Been thanked: 3 times

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: Iwanka »

Tez mialem ten problem. Facet w serwisie dokladnie zaspiewal ta sama spiewke ze wosk, ze chemia z myjni, ze pol roku minelo i ze na liczniku juz 2500km, ze mechanik polewal woda i wycieraczki nie podskakiwaly, ze nie moga wymienic pior wycieraczek bo gwarancja itp. Powiedzialem ze mam filmiki z kamerki ze wycieraczki dzialaja wadliwie w zasadzie zaraz po zakupie auta (tylko nie zawsze zona jezdzi w ulewnym deszczu) i ze to jest wystarczajacy powod zeby podjeli dzialania w celu wyeliminowania wady.
Nie wiem co zrobili, ale jak narazie wycieraczki dzialaja poprawnie.
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
cuprakrak
Formenciarz
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2023, 19:41
Lokalizacja: KRK
Silnik: 1.5 TSI 150

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: cuprakrak »

Jazda w deszczu wyłączyłem radio chciałem sprawdzić czy nie dochodzą jakieś dziwne dźwięki załączone wycieraczki czujnik deszczu. Podczas ruszania zmiany biegów dochodzi delikatny pisk myślałem że to mysza :D . Okazuje się że wycieraczka od strony pasażera nie opada w pozycję 0 delikatnie jej brakuje dopiero po jakimś czasie powoli schodzi na dół i wtedy pisk. Jest to za każdym razem jak się uruchomi wycieraczka. Macie podobnie?
Cupra Formentor 1.5 tsi dsg , magnetc tech, kubełki, pakiet copper+, pakiet xl media system+, kamera 360
Awatar użytkownika
noiseMK
Forek
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2024, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Silnik: FL 1.5 eTSI mHEV 150
Has thanked: 1 time

Re: Przednia szyba + wycieraczki

Post autor: noiseMK »

Dokładnie to samo, lepiej bym tego nie opisał. Mam przejechane 400 km. Autko po lifcie 1.5 dsg. Wada?
ODPOWIEDZ