Ładowarka indukcyjna pod USB

cn88
Formenciarz
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2023, 10:39

Ładowarka indukcyjna pod USB

Post autor: cn88 »

Nie mam wbudowanej ładowarki indukcyjnej, a jednak wolałbym położyć telefon i aby się ładował.
Mam Samsung Wireless Charger Pad 15W testowo podłączyłem pod przednie USB-C, nawet by pasowało ale nie działa, ładowarka pokazuje błąd, pewnie prąd ładowania za mały.
Czy macie jakieś sprawdzone ładowarki indukcyjne które działają po podłączeniu pod przednie USB-C? Nie musi być 15W może być mniej.
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 131
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Been thanked: 8 times

Re: Ładowarka indukcyjna pod USB

Post autor: MacGul »

Mam fabryczna, ale jest taka sobie. iPhone slabo leży bo obiektywy przeszkadzają i sie telefon mocno grzeje.
Kiedyś z ciekawości podłączyłem taka:
Apple MagSafe MHXH3ZM/A
i już została na stałe w aucie. :)
Padlaczona do przedniego usbc.
VZ 310
Maciej
cn88
Formenciarz
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2023, 10:39

Re: Ładowarka indukcyjna pod USB

Post autor: cn88 »

Dzięki za podpowiedź, wychodzi na to że ładowarka Samsunga jest bardzo wybredna (nie działa z usb z przodu oraz z tyłu, z ładowarką od zapalniczki też nie), po Twoim poście popytałem i pożyczyłem inna ładowarkę (jakiegoś chińczyka, niby 15W) działa wszędzie. ;) Czyli można coś poszukać, ładowarka od Apple rozwiązanie ostateczne ze względu na cenę :D
cn88
Formenciarz
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2023, 10:39

Re: Ładowarka indukcyjna pod USB

Post autor: cn88 »

Dla potomnych jak ktoś szukał to kupiłem: Baseus Simple Wireless Charger 2 - śmiga bardzo dobrze przy połączeniu do przednich portów usb, telefonu nie grzeje, jest na tyle płaska że dobrze komponuje się we wnęce bez fabrycznej ładowarki.
lukazs
Formenciarz
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2021, 08:53

Re: Ładowarka indukcyjna pod USB

Post autor: lukazs »

cn88 pisze: 28 paź 2023, 20:05 Dla potomnych jak ktoś szukał to kupiłem: Baseus Simple Wireless Charger 2 - śmiga bardzo dobrze przy połączeniu do przednich portów usb, telefonu nie grzeje, jest na tyle płaska że dobrze komponuje się we wnęce bez fabrycznej ładowarki.
Niestety u mnie nie działa idealnie.podłączona do przednich usb co chwila rozłącza ładowanie. Przy podłączeniu to tylnych usb śmiga ale to nie rozwiązuje problemu.
ODPOWIEDZ