Podgrzewana kierownica

Kris2020
Formenciarz
Posty: 19
Rejestracja: 04 lis 2022, 21:04

Podgrzewana kierownica

Post autor: Kris2020 »

Witam. Czy ktoś posiada podgrzewaną kierownicę w swoim formentorze? Opcja ta jest dostępna bez dopłaty a nie widziałem na zdjęciach przycisku, w cenniku na rok produkcji 2023 dalej występuje jako wyposażenie podstawowe a ja czekam na produkcję :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
rsmiech
Formenciarz VZ5 BAT
Posty: 301
Rejestracja: 27 kwie 2022, 00:07
Lokalizacja: Żywiec
Silnik: DNFB
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: rsmiech »

jest przycisk na kierownicy (skrajny po prawej stronie) a także można załączyć z tabletu w sekcji klimatyzacja.
2022 VZ 420KM, 516Nm, by Gregor10, Eibach ProKit, Intercooler. Średnie spalanie 30000km 12.3l/100km
amaverick
Forek
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2024, 09:36

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: amaverick »

Może dlatego nie widzisz przycisku że oglądasz wersję ze skrzynią manualną. Niestety Cupra przekombinowała (chyba chcą się pozbyć na siłę automatów) i podgrzewana kierownica jest tylko w wersji ze skrzynią automatyczną.
slawlik
Formenciarz VZ
Posty: 154
Rejestracja: 04 lut 2023, 11:43

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: slawlik »

Odnośnie podgrzewanej kierownicy jak jest u was jak włączę na 1 stopniu to po chwili muszę ją wyłączyć bo jest tak goraca ze przeszkadza w jeździe w sumie nie zauważyłem różnicy między 3 a 1 stopniem jedynie to może szybciej się nagrzewa na 3 stopniu.
Awatar użytkownika
Dideq
Formenciarz
Posty: 93
Rejestracja: 14 gru 2023, 07:23
Lokalizacja: Łódź
Silnik: 2.0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Dideq »

Kurczę, ja bym wolał żeby włączało się to ogrzewanie kierownicy w panelu bo dość rzadko się z tego korzysta. Wolałbym w tym miejscu odbieranie połączeń. No przekombinowali. :cry:
greg_the_lazy
Forek
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2023, 20:08
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: 2.0 TSI

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: greg_the_lazy »

Dideq pisze: 01 lut 2024, 11:57 Kurczę, ja bym wolał żeby włączało się to ogrzewanie kierownicy w panelu bo dość rzadko się z tego korzysta. Wolałbym w tym miejscu odbieranie połączeń. No przekombinowali. :cry:
w kierownicy bez podgrzewania jest chyba przycisk odbierania telefonu. ;) to zależy co też masz ustawione na zegarach. ja mam ustawiony odtwarzany utwór z Android Auto i jak ktoś do mnie dzwoni to pojawia się tam kto dzwoni i mogę odebrać naciskając pokrętło [ok] po prawej stronie. ;)
CUPRA Formentor 2.0 TSI 190 - Graphene Grey
Awatar użytkownika
Dideq
Formenciarz
Posty: 93
Rejestracja: 14 gru 2023, 07:23
Lokalizacja: Łódź
Silnik: 2.0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Podgrzewana kierownica

Post autor: Dideq »

Tak, zgadza się. Ale już nie rozłączysz bo się zmieni to co masz ustawione na środku zegarów.
ODPOWIEDZ