Przełączanie użytkownika

Pjetrek
Forek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2024, 12:29

Przełączanie użytkownika

Post autor: Pjetrek »

Czołem wszystkim,

Jestem ustawiony jako użytkownik główny, a żona jako dodatkowy i każde z nas ma przyporządkowany kluczyk. Gdy żona podchodzi do auta, po tym jak ja jeździłem na swoich ustawieniach, ze swoim kluczykiem na zegarach auto wita ją, natomiast na środkowym panelu "jej dane" nie zaczytują... Tzn. jest "wczytywanie", które potrafi trwać nawet 10min i potem pojawia się komunikat o tym, że nie udało się wczytać danych i dopiero wtedy musi klikać na siebie jako użytkownika. I to samo dzieje się w drugą stronę jak ja wsiadam do auta po niej... powitanie z moim imieniem, fotel się przestawia natomiast dane użytkownika są po niej (ustawienie kafelków, oświetlenie ambiente). Miał ktoś coś podobnego?
Awatar użytkownika
AlucardPL
Formenciarz
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2023, 23:02
Lokalizacja: Pomorskie
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: AlucardPL »

Powiem tak, my z żoną olaliśmy to jest jeden użytkownik, korzystamy z jednego kluczyka, położenie fotela sobie wciskamy manualnie. Niestety w naszym przypadku ze zmianą użytkowania się infotainment lagował, albo się zawieszał.
1.5 TSI | 150KM
eyeballer
Formenciarz
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2023, 15:46

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: eyeballer »

Ja też używam jednego użytkownika z żoną ale mam problem z ustawieniem prawego lusterka na wstecznym biegu. Mam dwa zaprogramowane ustawienia fotela. Niestety pomimo ustawienia prawego lusterka na biegu wstecznym na 1 ustawieniu pamieci jak zmieniam na pozycję 2 prawe lusterko nie zmienia ustawien. Macie na to jakiś sposób?
Paleus
Formenciarz
Posty: 44
Rejestracja: 04 sty 2023, 18:27

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: Paleus »

Na obu profilach kierowców ustawiłeś prawe lusterko na wstecznym?
eyeballer
Formenciarz
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2023, 15:46

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: eyeballer »

Użytkownika mam jednego. I na jednym użytkowniku mam dwa ustawienia pamieci fotela. Jak na włączonym wstecznym ustawiam prawe lusterko i programuje fotel set + 1 lub +2 to wydaje mi się że powinno się zaprogramować. A cały czas ustawia się do ostatniego ustawienia. Czyli jak ja ustawię sobie w pamieci 1 a wsiada żona i naciska pamieć 2 to pomimo zaprogramowania lusterko obniża się do mojego ustawienia. Jeśli zmieni na swoje to jeśli ja ustawie na swoj czyli 1 to obinża się do ustawienia żony. Żeby była jasnośc chodzi tylko o ustawienie prawego lusterka obiżającego się przy właczonym biegu wstecznym.
Pjetrek
Forek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2024, 12:29

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: Pjetrek »

Hej,
Czyli generalnie olać temat?
Trochę mnie to irytuje, bo wychodzę z założenia, że jak coś jest to powinno działać... Dziś jeszcze spróbuję pogadać z gościami od CupraID na infolinii. Generalnie muszę powiedzieć, że sama procedura aktywacji funkcji pamięci kluczyka nie jest tak jak opisali w instrukcji, bo w ostatnim kroku jest info o sygnale dźwiękowym potwierdzającym aktywację, a u mnie nic takiego się nie dzieje...
Pjetrek
Forek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2024, 12:29

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: Pjetrek »

Jestem po rozmowie z infolinią Cupra CONNECT. Powiedział, że mają dużo zgłoszeń na ten temat i ogólnie coś jest nie tak. Przesłał mi maila ze zgłoszeniem gdzie prosi o zdjęcia problemu (+ zdjęcie lampki LED na podsufitce i informacji o systemie). Po odesłaniu im tego przekaże to do działu technicznego do producenta. Póki co trzeba będzie czekać na rozwiązanie.
Wszystkim, którym przeszkadza ten problem polecam zrobić to samo: tel na infolinię cupry i rozmowa z działem Connect i zgłaszanie problemu.

Jak dostanę jakąś odpowiedź dam znać, ale pewnie z dnia na dzień to nie nastąpi ;-)
KiMCIO
Formenciarz VZ5
Posty: 213
Rejestracja: 14 lip 2023, 13:21
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times

Re: Przełączanie użytkownika

Post autor: KiMCIO »

Daj znać, bo to chyba nikomu nie działa 😉
ODPOWIEDZ