Aktualizacje

Awatar użytkownika
Dideq
Formenciarz VZ
Posty: 144
Rejestracja: 14 gru 2023, 07:23
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Dideq »

Charls pisze: 16 kwie 2024, 12:56
Dideq pisze: 16 kwie 2024, 12:55 Ale masz na myśli przytrzymanie wyłącznika na 10 sekund do restartu
Tak
Zrobione. "Jeździć, obserwować". ;)
Awatar użytkownika
Dideq
Formenciarz VZ
Posty: 144
Rejestracja: 14 gru 2023, 07:23
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Dideq »

Niestety, dzisiaj ponownie komunikat o ustawieniach. Widać każda sztuka ma inaczej. Może być też jakaś niezgodność między ustawieniami w aucie a chmurą. Coś się nie zapisuje.
Awatar użytkownika
PiotrG
Formenciarz
Posty: 19
Rejestracja: 12 sty 2024, 20:34
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Re: Aktualizacje

Post autor: PiotrG »

Ja mam 1969 od poniedziałku (15 kwietnia) i pojawiają się restarty samego panela. Najpierw milknie muzyka, potem wygasza się ekran, potem komunikat o niedostępnym systemie wyjazdu z parkingu i następuje wzbudzenie systemu. Zestaw wskaźników na desce rozdzielczej wraca do podstawowego. Jak na razie nie pomógł reset systemu Infotainment (10-sekundowy wyłącznik). Aktualizacja była robiona w serwisie i podejrzewam że wszystko na włączonym zapłonie bez uruchomionego silnika, dlatego mam nadzieję że po odłączeniu akumulatora i doładowaniu na maxa wszystko wróci do normy. Jeśli nic to nie zmieni, to zostaje czekać na kolejny update.
...edit...
Po naładowaniu akumulatora problemy cudownie zniknęły. Mam nadzieję że na stałe.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2024, 16:53 przez PiotrG, łącznie zmieniany 1 raz.
VZ 310 Magnetic Tech
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 1131
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GKA
Silnik: 1.5 TSI 150
Has thanked: 242 times
Been thanked: 197 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Charls »

Dideq pisze: 17 kwie 2024, 08:12 Niestety, dzisiaj ponownie komunikat o ustawieniach. Widać każda sztuka ma inaczej. Może być też jakaś niezgodność między ustawieniami w aucie a chmurą. Coś się nie zapisuje.
A to szkoda, u mnie od czasu restartu a minęło 2 miesiące ani razu nie wyskoczył żaden niechciany komunikat, obym nie zapeszył. Zawsze pozostaje opcja dezaktywacji VCDS/OBDeleven wyskakujących komunikatów.
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

Na 1940 mialem te komunikaty, ale poradziłem sobie tak - w ustawieniach użytkownika, jest lista włączonych/wyłączonych usług Connect. Na liście jest
"Pobieranie ustawień" czy jakoś tak - pisze z pamięci. Wyłączyłem i przestały się ustawienia synchronizować i komunikatu też już nie było.
Na 1969 mam to znów włączone, komunikatu brak - znaczy działa ( przynajmniej u mnie)
VZ 310
Maciej
Awatar użytkownika
Dideq
Formenciarz VZ
Posty: 144
Rejestracja: 14 gru 2023, 07:23
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Dideq »

MacGul pisze: 17 kwie 2024, 14:32 Na 1940 mialem te komunikaty, ale poradziłem sobie tak - w ustawieniach użytkownika, jest lista włączonych/wyłączonych usług Connect. Na liście jest
"Pobieranie ustawień" czy jakoś tak - pisze z pamięci. Wyłączyłem i przestały się ustawienia synchronizować i komunikatu też już nie było.
Na 1969 mam to znów włączone, komunikatu brak - znaczy działa ( przynajmniej u mnie)
Może wyłączenie tego usuwa z chmury. Każda wskazówka cenna. Wypróbuję. Dzięki. :)
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 1131
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GKA
Silnik: 1.5 TSI 150
Has thanked: 242 times
Been thanked: 197 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Charls »

MacGul pisze: 17 kwie 2024, 14:32 Na 1940 mialem te komunikaty, ale poradziłem sobie tak - w ustawieniach użytkownika, jest lista włączonych/wyłączonych usług Connect. Na liście jest
"Pobieranie ustawień" czy jakoś tak - pisze z pamięci. Wyłączyłem i przestały się ustawienia synchronizować i komunikatu też już nie było.
Na 1969 mam to znów włączone, komunikatu brak - znaczy działa ( przynajmniej u mnie)
Nie mogę tego znaleźć :( do tego dziś niestety złapał jakąś aktualizację i znowu za każdym razem jest komunikat
Obrazek

Do tego kolejny raaz e-mail, nie wiecie może czym to jest spowodowane, przecież nic nie dezaktywowałem dziś o godz. 10:23. Za raz się wqurzę i dezaktywuję te komunikaty OBD11
Szanowny Kliencie,

Usługę (usługi)
Harmonogram serwisowy
Ryglowanie & odryglowanie
Raport o stanie technicznym pojazdu
Syrena & sygnały błyskowe
Status pojazdu
Miejsce parkowania
Dane dotyczące jazdy
Połączenie z pomocą drogową
Infolinia
dezaktywowano w dniu 19.04.2024 o godzinie 10:23. W każdej chwili możesz aktywować te usługi, korzystając z systemu Infotainment w pojeździe.
Awatar użytkownika
Fermentor
Formenciarz
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2023, 19:35
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Fermentor »

Te ustawienie lokalizacji masz w prawym górnym rogu Infotaimentu. ;)
___
2.0 190KM DSG 4Drive
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 1131
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GKA
Silnik: 1.5 TSI 150
Has thanked: 242 times
Been thanked: 197 times

Re: Aktualizacje

Post autor: Charls »

Fermentor pisze: 19 kwie 2024, 20:01 Te ustawienie lokalizacji masz w prawym górnym rogu Infotaimentu. ;)
Tak to wiem, ale szukam tej sekcji w której można rzekomo wyłączyć te komunikaty o czym pisał @MacGul, nie widzę tam sekcji "Pobieranie ustawień"
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 138
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: PY
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Been thanked: 11 times

Re: Aktualizacje

Post autor: MacGul »

Ta opcja nazywa się "personalizacja" -> trzeba wyłączyć
IMG_1736.jpeg
IMG_1736.jpeg (234.5 KiB) Przejrzano 1078 razy
VZ 310
Maciej
ODPOWIEDZ