Ambient Light

KiMCIO
Formenciarz VZ5 BAT
Posty: 311
Rejestracja: 14 lip 2023, 13:21
Lokalizacja: FZ
Silnik: 1.5 TSI 150
Has thanked: 34 times
Been thanked: 29 times

Re: Ambient Light

Post autor: KiMCIO »

Horde pisze: 30 lis 2023, 19:20
KiMCIO pisze: 30 lis 2023, 10:17 Ja właśnie w serwisie, bo samochód dzwoni na sos sam kiedy chce i oświetlenie w panelu sufitowym działa kiedy chce i jak chce.
Mam dokładnie to samo, z tym, że dzwonienie na numer alarmowy mam tylko rano przy pierwszym uruchomieniu samochodu, przy kolejnych uruchomieniach w ciągu dnia już nie wystąpuje. Ostatnio zrobiłem doładowanie akumulatora i po tym mam ten efekt.Panel sufitowy też różne działa, ale wraca do normy po ponownym zablokowaniu z zewnątrz samochodu i odblokowaniu. Daj znać co powiedzieli w serwisie i czy naprawili. Musiałeś na dłużej zostawić samochód? Jaka masz wersję oprogramowania?
Wymienili na nowy, ale ogólnie to auto odpala randomowe błędy, żona kazała mi to gówno zabrać i oddać na złom, nie chce jeździć, a to było auto dla niej.

Ogólnie serwis to kpina z ludzi, poziom dna i mułu. Pluje sobie w brodę że kupiłem Cupre.
Horde
Formenciarz VZ
Posty: 121
Rejestracja: 08 maja 2023, 18:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Ambient Light

Post autor: Horde »

Zrobiłem restart tabletu i odpukać na razie jest ok. Rzeczywiście jest jak chyba pisał @rsmiech przeskok ładunku na tym panelu i wystarczy tylko zbliżyć palec, nie dotykając panelu, a już wybiera daną opcje.
KiMCIO
Formenciarz VZ5 BAT
Posty: 311
Rejestracja: 14 lip 2023, 13:21
Lokalizacja: FZ
Silnik: 1.5 TSI 150
Has thanked: 34 times
Been thanked: 29 times

Re: Ambient Light

Post autor: KiMCIO »

Horde pisze: 04 gru 2023, 08:33 Zrobiłem restart tabletu i odpukać na razie jest ok. Rzeczywiście jest jak chyba pisał @rsmiech przeskok ładunku na tym panelu i wystarczy tylko zbliżyć palec, nie dotykając panelu, a już wybiera daną opcje.
Panel ma sterowanie gestami, więc nie trzeba go dotykać.
Horde
Formenciarz VZ
Posty: 121
Rejestracja: 08 maja 2023, 18:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Ambient Light

Post autor: Horde »

KiMCIO pisze: 12 gru 2023, 14:18
Horde pisze: 04 gru 2023, 08:33 Zrobiłem restart tabletu i odpukać na razie jest ok. Rzeczywiście jest jak chyba pisał @rsmiech przeskok ładunku na tym panelu i wystarczy tylko zbliżyć palec, nie dotykając panelu, a już wybiera daną opcje.
Panel ma sterowanie gestami, więc nie trzeba go dotykać.
To może w tym problem, że wykonuje nieprawidłowe gesty :D To mnie zaskoczyłeś, gdzie to jest zapisane, gdzie to można znaleźć, w instrukcji? Mam ściągniętą z netu, na niej się opierałem, ale może jest starsza wersja i nie ma tam słowa o gestach. Można gdzieś w menu wyłączyć obsługę gestami? Muszę w takim razie sprawdzić tą którą dostałem z samochodem. To może te panele, które działają nie mają obsługi gestów.
Horde
Formenciarz VZ
Posty: 121
Rejestracja: 08 maja 2023, 18:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Ambient Light

Post autor: Horde »

KiMCIO pisze: 12 gru 2023, 14:18
Horde pisze: 04 gru 2023, 08:33 Zrobiłem restart tabletu i odpukać na razie jest ok. Rzeczywiście jest jak chyba pisał @rsmiech przeskok ładunku na tym panelu i wystarczy tylko zbliżyć palec, nie dotykając panelu, a już wybiera daną opcje.
Panel ma sterowanie gestami, więc nie trzeba go dotykać.
Sprawdzałem w papierowej instrukcji, którą dostałam z samochodem i w niej jest to samo odnośnie panelu. Jest o naciskaniu przycisków, nie ma nic o sterowaniu gestami.
ODPOWIEDZ