Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Oj salonu to losowo robią, niektórzy dostają zimowe komplety kół, jakieś przeglądy, dodatkowy rok aplikacji i inne bajery, ja dostalem oryginalną wykładzinie bagażnika, zawsze coś ;)

1500km zrobione a nadal rano micha sie cieszy jak wyjeżdzam, felga miedziana 19 + szklany dach robią robotę
Chapmann
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 25 maja 2023, 08:58

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Chapmann »

Negocjowales wcześniej czy przy odbiorze dali?
siemanko
Formenciarz
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2023, 13:51

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: siemanko »

Nic, Pan powiedział że a bagażniku jest prezent i tyle (po cichu myślałem że opony, ale domyślałem się ze nie wejdą) ;)

Ps. Pokrowiec dla psa kupilem w media expert https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/ ... 29-x-46-cm

Sprawdza się świetnie
Maksiu
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 18 sie 2023, 10:08

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Maksiu »

Cześć wszystkim!
Od lutego kiedy zamówiłem swojego Formentora śledzę forum. Dziś jadę podpisać umowę leasingową. Piszę posta, żeby każdy mógł określić czas oczekiwania. Dane auta: 1,5 DSG, Comfort Plus, Matrix LED, elektryczna klapa bagażnika, Beats Audio, ładowarka indukcyjna, kolor Magnetic Tech, kubełkowe fotele. Samochód zamawiałem we Wrocławiu. Jestem odrobinę rozczarowany obsługą, ale może wynika to z zawirowań organizacyjnych i kadrowych?
alfiorz
Formenciarz VZ5
Posty: 287
Rejestracja: 30 kwie 2023, 11:39
Lokalizacja: DW
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Has thanked: 2 times
Been thanked: 33 times

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: alfiorz »

Maksiu pisze: 18 sie 2023, 10:58 Cześć wszystkim!
Od lutego kiedy zamówiłem swojego Formentora śledzę forum. Dziś jadę podpisać umowę leasingową. Piszę posta, żeby każdy mógł określić czas oczekiwania. Dane auta: 1,5 DSG, Comfort Plus, Matrix LED, elektryczna klapa bagażnika, Beats Audio, ładowarka indukcyjna, kolor Magnetic Tech, kubełkowe fotele. Samochód zamawiałem we Wrocławiu. Jestem odrobinę rozczarowany obsługą, ale może wynika to z zawirowań organizacyjnych i kadrowych?
Miałem podobne odczucia z kontaktu z Motorpolem. We Wrocławiu oglądałem auto, robiłem jazdy testowe i miałem wrażenie, że ta Pani, co mnie obsługiwała robi to za karę. Koniec końców zamówiłem i odebrałem auto w Lubinie. Rzeczy nie do załatwienia we Wrocławiu zostały ogarnięte w dwie rozmowy telefoniczne, a osobę u której kupowałem auto poznałem przy odbiorze :). Auto też serwisuję w Lubinie, chociaż do Wrocławia mam 2x bliżej.
Maksiu
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 18 sie 2023, 10:08

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Maksiu »

alfiorz pisze: 18 sie 2023, 15:04 Miałem podobne odczucia z kontaktu z Motorpolem. We Wrocławiu oglądałem auto, robiłem jazdy testowe i miałem wrażenie, że ta Pani, co mnie obsługiwała robi to za karę. Koniec końców zamówiłem i odebrałem auto w Lubinie. Rzeczy nie do załatwienia we Wrocławiu zostały ogarnięte w dwie rozmowy telefoniczne, a osobę u której kupowałem auto poznałem przy odbiorze :). Auto też serwisuję w Lubinie, chociaż do Wrocławia mam 2x bliżej.
Cenna uwaga co do serwisowania! Dzięki :)
Phil_ips
Formenciarz
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2023, 15:07

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: Phil_ips »

Maksiu pisze: 18 sie 2023, 10:58

Miałem podobne odczucia z kontaktu z Motorpolem. We Wrocławiu oglądałem auto, robiłem jazdy testowe i miałem wrażenie, że ta Pani, co mnie obsługiwała robi to za karę. Koniec końców zamówiłem i odebrałem auto w Lubinie. Rzeczy nie do załatwienia we Wrocławiu zostały ogarnięte w dwie rozmowy telefoniczne, a osobę u której kupowałem auto poznałem przy odbiorze :). Auto też serwisuję w Lubinie, chociaż do Wrocławia mam 2x bliżej.
Ja miałem szczęście. Obsługiwał mnie bardzo ogarnięty handlowiec. Z ciekawości - jakie ceny mają w serwisie w Lubinie? Np. wymiana oleju?
alfiorz
Formenciarz VZ5
Posty: 287
Rejestracja: 30 kwie 2023, 11:39
Lokalizacja: DW
Silnik: 2.0 TSI VZ 310
Has thanked: 2 times
Been thanked: 33 times

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: alfiorz »

Na razie serwis zakładał rejestrator i wymieniał olej w ramach usług wynegocjowanych przy zakupie. Miałem też kilka uwag do auta, co okazało się moją niewiedzą, czy też przyzwyczajeniem z poprzedniego auta. Wszystko elegancko wytłumaczyli i pokazali.
wojciech
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 15 gru 2022, 15:12

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: wojciech »

Phil_ips pisze: 20 sie 2023, 13:56
Maksiu pisze: 18 sie 2023, 10:58

Miałem podobne odczucia z kontaktu z Motorpolem. We Wrocławiu oglądałem auto, robiłem jazdy testowe i miałem wrażenie, że ta Pani, co mnie obsługiwała robi to za karę. Koniec końców zamówiłem i odebrałem auto w Lubinie. Rzeczy nie do załatwienia we Wrocławiu zostały ogarnięte w dwie rozmowy telefoniczne, a osobę u której kupowałem auto poznałem przy odbiorze :). Auto też serwisuję w Lubinie, chociaż do Wrocławia mam 2x bliżej.
Ja miałem szczęście. Obsługiwał mnie bardzo ogarnięty handlowiec. Z ciekawości - jakie ceny mają w serwisie w Lubinie? Np. wymiana oleju?
w Katowicach zapłaciłem wczoraj 670 pln, wymiana oleju, filtra, korek - 7000 km
bbartek
Forek
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2023, 12:54

Re: Ile czekaliście / czekacie na Formentora?

Post autor: bbartek »

Patrząc na ostatnie posty to trochę nie w temacie, ale dostałem updejt w temacie oczekiwania na samochód

Zamówienie z początku marca, produkcja była w zeszłym (33.) tygodniu, teraz już w drodze do Poznania gdzie ma dotrzeć 7.09 i po 2 tygodniach ma trafić do Krakowa.
ODPOWIEDZ