Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Awatar użytkownika
majcher
Formenciarz
Posty: 36
Rejestracja: 19 sie 2021, 21:47
Been thanked: 2 times

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: majcher »

Działa tak samo jak w golfie, dzięki :)
slawlik
Formenciarz VZ
Posty: 154
Rejestracja: 04 lut 2023, 11:43

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: slawlik »

Witam mam takie pytanie odnośnie pamięci foteli niby wszystko ustawione ale dzisiaj cofnąłem fotel na maxa do tyłu i z zewnątrz nacisnąłem guzik pamięci żeby wrócił na swoje miejsce i wrócił ale później jak wsiadłem do samochodu i go odpaliłem to chciałem się upewnić ze wrócił na swoje miejsce naciskając guzik pamięci fotela każde naciśnięcie cofało go do tyłu nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak.
RobBob
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 18 sie 2021, 20:07

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: RobBob »

Mam podobnie, moje ustawienie to 1 a żony 2, jak jeździmy na zmianę to ja kończąc jazdę ustawiam fotel na 2, fotel ustawia się na ustawienia żony, zamykam auto. Godzinę później lub na drugi dzień żona wsiadając do auta ponownie musi ustawić fotel na swoją 2. I tak samo jest w drugą stronę gdy ona na koniec jazdy ustawi moje położenie fotela. Dziwne jest, że gdy kilka dni z rzędu jeździ jeden użytkownik, problem przestawiania się fotela znika. A że małżonka forkiem jeździ niewiele machnęliśmy na to ręką ;)
VZ 310
Robert
slawlik
Formenciarz VZ
Posty: 154
Rejestracja: 04 lut 2023, 11:43

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: slawlik »

Żona jeszcze nie ma ustwionej pamięci bo nie miała się nawet kiedy przejechać bo we czwartek odebraliśmy pewnie w weekend będzie miała szkolenie na automacie. :roll:
Awatar użytkownika
Mattee1987
Formenciarz
Posty: 31
Rejestracja: 29 kwie 2023, 16:26
Lokalizacja: PWL
Silnik: 1.5 TSI 150KM
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: Mattee1987 »

RobBob pisze: 03 cze 2023, 07:43 Mam podobnie, moje ustawienie to 1 a żony 2, jak jeździmy na zmianę to ja kończąc jazdę ustawiam fotel na 2, fotel ustawia się na ustawienia żony, zamykam auto. Godzinę później lub na drugi dzień żona wsiadając do auta ponownie musi ustawić fotel na swoją 2. I tak samo jest w drugą stronę gdy ona na koniec jazdy ustawi moje położenie fotela. Dziwne jest, że gdy kilka dni z rzędu jeździ jeden użytkownik, problem przestawiania się fotela znika. A że małżonka forkiem jeździ niewiele machnęliśmy na to ręką ;)
Pytanie czy nie macie poustawianych osobnych profili?
My mamy jeden profil użytkownika i 2 ustawienia fotela i nie ma problemu.
W pierwszym tygodniu po odebraniu przełączyło nam na ''gościa'' i tam można było osobne ustawienia lusterek i fotela zrobić.
1.5 TSI 150KM DSG // Magnetic Tech
RobBob
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 18 sie 2021, 20:07

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: RobBob »

Profil jest jeden ale uwaga, samoczynna zmiana pozycji fotela ustała, może to że odpiąłem aku, i hard resecik bo klapy bagażnika nie mogłem otworzyć przyciskiem w drzwiach :shock:
VZ 310
Robert
MattS
Formenciarz
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2023, 09:27

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: MattS »

Sory za offtop ale nie chce zakładać osobowego tematu.
Czy w elektrycznych fotelach kubełkowych tez są schowki pod przednimi fotelami? Przy zamawianiu nie zwróciłem na to uwagi. Ponizej wycinek z instrukcji obsługi.
Załączniki
IMG_4784.jpeg
IMG_4784.jpeg (200.03 KiB) Przejrzano 671 razy
MY23, 2.0 190hp
boro
Forek
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2023, 17:29

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: boro »

MattS pisze: 29 cze 2023, 12:51 Sory za offtop ale nie chce zakładać osobowego tematu.
Czy w elektrycznych fotelach kubełkowych tez są schowki pod przednimi fotelami? Przy zamawianiu nie zwróciłem na to uwagi. Ponizej wycinek z instrukcji obsługi.
U kierowcy (elektryczna regulacja) nie ma.
U pasażera (manualna regulacja) jest.
Awatar użytkownika
Matador
Formenciarz
Posty: 88
Rejestracja: 12 sie 2023, 15:52
Has thanked: 22 times
Been thanked: 15 times

Re: Odsuwanie fotela przy wysiadaniu

Post autor: Matador »

Cupra F 1.5 DSG Magnetic Tech Veloz 🇪🇸 2023
ODPOWIEDZ