Doposażenie w hak

Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38

Re: Doposażenie w hak

Post autor: Iwanka »

Jak dotad nie mialem problemow w serwisie pomimo ze zaraz po zakupie zainstalowalem np kamerki i profesjonalnie zostalo zakonserwowane podwozie. Oczywiscie licze sie z odmowa naprawy gwarancyjnej zwiazanej z nieprawidlowym montazem dodatkowego wyposazenia. Wierze jednak, ze gdyby wystapila taka sytuacja zawsze jest mozliwosc negocjacji. Serwis w Gdyni wydaje sie dosc "elastyczny" nastawiony na pozytywnie. Tak jak wspomnialem narazie jestem bardziej niz zadowolony ze wspolpracy z ASO.
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 514
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GDA
Silnik: TSI DPCA
Has thanked: 72 times
Been thanked: 40 times

Re: Doposażenie w hak

Post autor: Charls »

W przypadku montażu haka poza ASO serwis w Gdyni ani żaden inny w pomorskim nie dopisze numeru PR, traci się gwarancję na tylny układ zawieszenia tj. amortyzatory, sprężyny itp... traci się gwarancję na układ chłodzenia silnika i chyba na karoserię tylnej części pojazdu ale tutaj pewny nie jestem. Szkopuł w tym, że autoryzację Cupry praktycznie na całym Pomorzu w tym Elbląg, Toruń, Bydgoszcz, Koszalin ma Plichta. To wszystko z ustaleń telefonicznych, w maju będę na przeglądzie w Gdyni to dopytam podczas rozmowy face to face
Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38

Re: Doposażenie w hak

Post autor: Iwanka »

Mysle ze jak zapytasz to dostaniesz odpowiedz zgodna z ksiazka serwisowa, czyli tak jak pisales. Utrata gwarancji na pewne elementy powiazane bezposrednio lub posrednio z dolozonym akcesorium. Natomiast zycie czasami pokazuje inaczej. Ale radze nie liczyc na to. Ja nie mam problemu uslyszec od ASO ze musze zaplacic za naprawe ktora powinna byc w ramach gwarancji jesli awaria bedzie spowodowana, powiazana z modyfikacjami.
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 514
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GDA
Silnik: TSI DPCA
Has thanked: 72 times
Been thanked: 40 times

Re: Doposażenie w hak

Post autor: Charls »

Wszystko zależy od awarii, jeśli zatrze się silnik to już finansowo gruba sprawa by była. Po majowym serwisie podejmę decyzję, najprawdopodobniej pomimo w/w faktów będę i tak montował hak bo go po prostu potrzebuję
KiMCIO
Formenciarz VZ5
Posty: 201
Rejestracja: 14 lip 2023, 13:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Doposażenie w hak

Post autor: KiMCIO »

Czy będzie miało związek czy nie to i tak się wypną, bo mogą!
Awatar użytkownika
Charls
Moder
Posty: 514
Rejestracja: 31 sty 2024, 15:19
Lokalizacja: GDA
Silnik: TSI DPCA
Has thanked: 72 times
Been thanked: 40 times

Re: Doposażenie w hak

Post autor: Charls »

KiMCIO pisze: 20 mar 2024, 13:33 to i tak się wypną, bo mogą!
Oj tam, od razy teorie spiskowe, trzeba być dobrej myśli :P
ODPOWIEDZ