Matrix-led

HatefulEvil
Formenciarz
Posty: 18
Rejestracja: 17 gru 2021, 19:00

Matrix-led

Post autor: HatefulEvil »

Jak myślicie, będą nowe lampy czy tylko oprogramowanie?
Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38

Re: Matrix-led

Post autor: Iwanka »

Sa juz Matrix LED dostepne. Dwa dni temu dostalem wiadomosc od dealera.

Nawiązując do rozmowy wprowadziłem do Państwa zamówienia Matrycowe światła ledowe. Mogą Państwo jeszcze z tej opcji zrezygnować wówczas proszę o wiadomość e-mail z prośbą o rezygnację. Niezalenie od tego czy ostatecznie Państwo skorzystają z tej opcji mają Państwo zagwarantowane oświetlenie FULL LED.
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
Michal97
Forek
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 14:51

Re: Matrix-led

Post autor: Michal97 »

Potwierdzam, też dostałem możliwość dodania ich do zamówionego samochodu(nie ma jeszcze terminu produkcji). Zastanawiam się tylko czy warto, widziałem 2 filmy z nimi, ale bez porównaniu ciężko ocenić czy faktycznie warte pieniędzy i czy będą dobrze działać.
Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38

Re: Matrix-led

Post autor: Iwanka »

Pytalem wlasciciela dosc nowego vw tuareg-a ze swiatlami matrix i byl bardzo zadowolony z tych reflektorow. Inni powiadaja ze mozna jezdzic na drogowych przez caly czas i nieoslepiaja pojazdow z przeciwka. Zamowilem cupre z systemem navi i ciekaw jestem czy bedzie przelaczac na swiatla mijania gdy wjade w teren zabudowany?
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
Awatar użytkownika
kzyhu1983
Formenciarz
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2022, 16:08

Re: Matrix-led

Post autor: kzyhu1983 »

Lekkie oświetlenie uliczne i odrazu przerzucą się na mijania...działa okej...
Na Matrixach będzie już wogole bomba...
1.5 TSI Manual
Olsztyn
saint
Formenciarz
Posty: 12
Rejestracja: 12 wrz 2022, 22:29

Re: Matrix-led

Post autor: saint »

Paulr
Formenciarz
Posty: 35
Rejestracja: 25 paź 2023, 16:08

Re: Matrix-led

Post autor: Paulr »

Jest jakaś różnica z zewnatrz? Jakiś opis na lampie itp ?jak poznać czy jest matrix czy full led
Paweel
Formenciarz
Posty: 42
Rejestracja: 26 sie 2023, 11:34

Re: Matrix-led

Post autor: Paweel »

W matrixie masz wnętrze lampy czarne.
W ledach jest jasne.
Odróżnisz.
Black vz 2.0 310KM
cuprakrak
Formenciarz
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2023, 19:41

Re: Matrix-led

Post autor: cuprakrak »

Koledzy u was też paruje lamp Matrix po myciu i przy dużej wilgotności?
Cupra Formentor 1.5 tsi dsg , magnetc tech, kubełki, pakiet copper+, pakiet xl media system+, kamera 360
Awatar użytkownika
Iwanka
Formenciarz
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2022, 18:38

Re: Matrix-led

Post autor: Iwanka »

cuprakrak pisze: 30 sty 2024, 19:13 Koledzy u was też paruje lamp Matrix po myciu i przy dużej wilgotności?
Uzytkuje matrix-y od roku i nigdy nie zauwazylem zeby zaparowaly. Zwykle reflectory paruja jak jest gdzies pekniecie, nieszczelnosc. Oczywiscie jesli to niewielkie parowanie to podczas uzywania woda gdzies tam odparuje ale wydaje mi sie ze w dluzszej perspektywie elektronike czy tez polaczenia wewnatrz reflektora szlak trafi (pewnie po gwarancji).
1.5 DSG, Navi XL, MatrixLed, Alarm, Kubelki, hak, PreCrash, poducha dla kierowcy, 19tki.

Obrazek
ODPOWIEDZ