Radio internetowe

Wojt1966
Forek
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2023, 22:24

Radio internetowe

Post autor: Wojt1966 »

Cześć.
Czy ktoś miał podobny problem i rozwiązał go.
Radio internetowe, to z samochodu, gra u mnie przez ok, 5 min, po których milknie i występuje brak połączenia.
Samochód ma nadal połączenie z Internetem (np. nawigacja przekazuje informacje o korkach i robotach drogowych).
Miesiąc temu wgrałem nowe oprogramowanie w serwisie ale wtedy jeszcze nie korzystałem z radia internetowego.
Samochód posiadam od lipca br.
Będę wdzięczny za podpowiedź jak rozwiązać problem.
MacGul
Formenciarz VZ
Posty: 131
Rejestracja: 11 sie 2021, 10:06
Been thanked: 8 times

Re: Radio internetowe

Post autor: MacGul »

Jak zrobisz sobie internet z telefonu i podłączysz pod niego auto, to tez znika ?, albo z domowego wifi ( jak auto jeszcze lapie ).
bo jak tak to znaczy ze cos ze sprzętem/software a aucie nie tak.
A jak tak nie jest, to znaczy ze tam gdzie jesteś zasięg danych komórkowych jest za cienki - w sensie ze karta esim samochodu słabo gada z którymś z operatorów - to pewnie umowa roamingowa miedzy seatem a polskimi operatorami się kłania.
Jak masz możliwość, pojedź w inne zupełnie miejsce i zobacz jak tam jest.
Maciej
VZ 310
Maciej
Wojt1966
Forek
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2023, 22:24

Re: Radio internetowe

Post autor: Wojt1966 »

Cześć.
Sygnał internetu jest ok, Android auto z tabletu działa bez zarzutu.
Radio internetowe Cupry sprawdzałem w różnych miejscach,
między innymi w Trójmieście i nadal nic, 5 min i cisza.
Aktualizacje wgraną w serwisie mam 1940.
Panjan57
Forek
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2023, 15:57

Re: Radio internetowe

Post autor: Panjan57 »

Witam.Mam pytanie czy twoj problem zostal rozwiazany,jezeli tak to w jaki sposob?Posiadam cupre leon ale soft jest taki sami i po aktualizacji do 1940 tez przestalo mi dzialac radio internetowe,servis nie wie co z tym zrobic.Pozdrawiam.
Wojt1966
Forek
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2023, 22:24

Re: Radio internetowe

Post autor: Wojt1966 »

Cześć
w nawiązaniu do radia internetowego serwis powiedział, że prawdopodobnie wykorzystałem limit transmisji
i aby sprawdzić czy radio działa miałem podłączyć Internet z inne go źródła czyli teflonu.
W mojej sytuacji wykorzystałem tablet, który był routerem i wtedy radio działało
ale niestety wtedy nie działa android auto.
Awatar użytkownika
Matador
Formenciarz VZ
Posty: 106
Rejestracja: 12 sie 2023, 15:52
Has thanked: 33 times
Been thanked: 26 times

Re: Radio internetowe

Post autor: Matador »

A...wiadomo jaki jest limit internetu..."serwis powiedział, że prawdopodobnie wykorzystałem limit transmisji"
Cupra F 1.5 DSG Magnetic Tech Veloz 🇪🇸 2023
Panjan57
Forek
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2023, 15:57

Re: Radio internetowe

Post autor: Panjan57 »

Matador pisze: 15 sty 2024, 15:44 A...wiadomo jaki jest limit internetu..."serwis powiedział, że prawdopodobnie wykorzystałem limit transmisji"
Pakiet danych zakupujesz na stronie https://seat.cubictelecom.com/pl/login? ... 7544.gdzie mozna sparwdzic czas waznosci oraz ilosc wykorzystanych danych.Rowniez mozna to sprawdzic w ustawieniach po wejsciu w opcje sklep.Limit zalezy od pakietu ktory zakupisz.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ