Opcje przy zakupie

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Formentora
MattS
Formenciarz
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2023, 09:27

Re: Opcje przy zakupie

Post autor: MattS »

Chapmann pisze: 29 cze 2023, 12:53
MattS pisze: 29 cze 2023, 12:41
witek pisze: 29 cze 2023, 12:18

ja w pierwszej chwili się zastanawiałem czy chodzi o maj tego roku..
Tego roku ale nie jestem wyjątkiem, nawet tu na forum.
Polityka produkcyjna jest mocno niesprawiedliwa. Osobiście bym się gotował, jakbym zamówił auto w styczniu i nie mial nawet daty produkcji, a inni zamawiający później mieli już auto w garażu.
no właśnie ja już się gotuję i straciłem wiarę w wykorzystaniem go jeszcze na wakacjach. Zamówienie 1.5 DSG z lutego i nie ma nawet daty produkcji, dealer mi pisze, że może będzie we wrześniu ale mogą być obsuwy.
Jak składałem zamówienie to w salonie mówili, że 1.5 schodzą na bieżąco, z 2.0 są problemy. Mimo to wziąłem 2.0 z nadzieja, ze coś się ruszy. Termin miał być 8-10 miesięcy. Wydaje mi się, ze w salonach nawet nie znają mechanizmu. Plus jest taki, ze jutro możesz dostać info, ze samochód ma już datę produkcji. Trzymam kciuki.
MY23, 2.0 190hp
Random
Formenciarz
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2023, 16:15

Re: Opcje przy zakupie

Post autor: Random »

MattS pisze: 29 cze 2023, 13:05
Chapmann pisze: 29 cze 2023, 12:53
MattS pisze: 29 cze 2023, 12:41

Tego roku ale nie jestem wyjątkiem, nawet tu na forum.
Polityka produkcyjna jest mocno niesprawiedliwa. Osobiście bym się gotował, jakbym zamówił auto w styczniu i nie mial nawet daty produkcji, a inni zamawiający później mieli już auto w garażu.
no właśnie ja już się gotuję i straciłem wiarę w wykorzystaniem go jeszcze na wakacjach. Zamówienie 1.5 DSG z lutego i nie ma nawet daty produkcji, dealer mi pisze, że może będzie we wrześniu ale mogą być obsuwy.
Jak składałem zamówienie to w salonie mówili, że 1.5 schodzą na bieżąco, z 2.0 są problemy. Mimo to wziąłem 2.0 z nadzieja, ze coś się ruszy. Termin miał być 8-10 miesięcy. Wydaje mi się, ze w salonach nawet nie znają mechanizmu. Plus jest taki, ze jutro możesz dostać info, ze samochód ma już datę produkcji. Trzymam kciuki.
Prawdopodobnie wskoczyłeś w istniejące zamówienie, z którego ktoś się wycofał. 4 tygodnie od zamówienia do produkcji w normalnym trybie są raczej nierealne. Tak szybkie realizacje mieli dotąd tylko ci co przejmowali już wyprodukowane auta, z których ktoś zrezygnował.
ODPOWIEDZ